Yıldızlararası / Interstellar Full 1080p izle
Sizin Oyunuz:
Haydi, ilk sen oyla!
8.6 IMDB Puanı2,792 Görüntülenme

Yıldızlararası / Interstellar Full 1080p izle

Yıldızlar Arası Türkçe Dublaj izle Yıldızlar Arası 2014 Türkçe Dublaj izle Yıldızlararası gerçekten bir Sci-Fi epik diğer gibi. Karşılaştırmak için film ' 2001: bir uzay Odyssey ' sadece bir hizmet değil, ama gereksiz olduğunu söyledi. Filmler neredeyse hiçbir şey benzer, sadece küçük arsa öğeleri paylaşımı. Ayrıca, Arthur C. Clarke 'ın Sci-Fi Epic vizyonu hikaye eşliğinde felsefi soruları düşünmek değil, sanat yapmak için, ve sanat oldu ve. Yıldızlararası ile, Bay Nolan aşk ve zaman (zaman tüm Nolan filmleri boyunca tekrarlanan bir tema) hakkında tarihine en kişisel ve duygusal film yapmak için yola çıktı. Ama bundan çok daha fazlası var. Epic Journey ifade etmek için hiçbir kelime vardır Nolan filmde bizi götürür, ama söylemeye gerek yok, bu gözyaşı-mastürbasyon ve duygusal boyunca. Oyunculuk üst çentik, özellikle McConaughey, kim verir (söyleyebilirim) onun en duygusal performansı henüz. Ama bir kaç sahneleri (özellikle bir yabancı gezegende konumda) Show çaldı aktörün Romilly, bir astronotlar dayanıklılık, uzay gemisi olarak David. Hans Zimmer müzik puanı, bir şüphe olmadan, en iyi ve en etkili çalışma tarihi, filmin cesur ve nefes alma vizyonu (kilise organı önemli ölçüde yardımcı) sürücü yardımcı olur. Görsel efektler de en iyi tarih ve yıl için kolaydır. Böyle bir şekilde görsel efektler aracılığıyla oluşturulan siyah bir delik görmek için, Kip Thorne tarafından sağlanan teorik denklemler (teorik fizikçi, kimin çalışmaları filmin Genesis esinlenmiştir); filmde gördüğünüz şey bir kara deliğin en gerçekçi tasviri ve hatta anomalileri çevreleyen yığılma diskleri için yeni bir kavrayış sundu. Ama diğer her şey, yabancı gezegenlerin dayanıklılık için, görseller her zaman gerçek görünüyor. O zaman, yazı var. Ben kesinlikle bu şimdiye kadar bir Sci-Fi film duydum en iyi diyalog, ve komut sürekli döküyor veya duygu sızmak, seyirci filme gergin tutarak söylemek zorunda.
Şimdi, Bay Nolan hakkında. Nolan 'a bakma, ama onun filmlerine bak. Bazıları onun şaheseri olacağını söylüyorlar, diğerleri de karanlık şövalye ya da hatıra olduğunu söylerken. Ama dürüstçe, Christopher Nolan yönettiği her film türünün bir başyapıt değil, ama Nolan. Aşağıdaki onun sessiz başyapıt, bir olağanüstü yönetmen olarak harita üzerinde Bay Nolan koymak film değil, ama bir kişi ziyaret veya Nolan alışkın olduktan sonra tekrar ziyaret, ne onun Breakout başyapıt denilen olabilir. Sonra, hemen sonra, o Norveç gerilim, uykusuzluk yeniden yönettiği. Bu da, bir başyapıt olarak düşünülebilir, hatta bir remake. Sonra, Batman evreni üzerinde, Batman başlayarak, kökeni başyapıt başladı aldı. Sonra, orada prestij, aynı adı taşıyan romanı uyarlanmış, onun karanlık başyapıt çağrılabilir. Dark Knight, onun cesur başyapıt; Başlangıç, onun karmaşık başyapıt ve Dark Knight yükselir, onun kusurlu başyapıt. Şimdi, biz yıldızlararası, onun duygusal ya da kişisel başyapıt var.

Çok Efsane heyecanlı olan Yırtıcı 2018 izle Full Film imdb puanı tavan yapmış film Yırtıcı 2018 1080p türkçe dublaj izle, Yırtıcı 2018 hdfilmcehennemi ve Yırtıcı 2018 hdfilmcehennemi izle hakkında detaylar sunulmaktadır.


 • Yorumlar
 • Detaylar
 • Detaylar

  Diğer Adları:

  Interstellar

  Yayın Tarihi:

  7 Kasım 2014 (Türkiye)

  Senaryo:

  Jonathan Nolan, Christopher Nolan

  Ödüller:

  BAFTA En İyi Özel Görsel Efekt Ödülü

  Yapım Şirketi:

  Paramount Pictures, Warner Bros., Legendary Entertainment

  Bütçe:

  $165,000,000

  Henüz hiç yorum yapılmamış.
  İlk yorumu yapan sen olmak istemez misin?