Security 2017 izle
8.0
Sizin Oyunuz:
Oylama: 8.0 /10 (2)
5.9 IMDB Puanı9 Yorum1,450 Görüntülenme

Security 2017 izle

Bir alışveriş merkezi güvenlik görevlisi bir kadın deneme tanısını psikopat bir suçlu ve ona karşı tanıklık etmeyi durdurmak isteyen asker çetelerinden korumak zorundadır. ** ahem ** adlı eski aksiyon filminin oynadığı doğrudan aksiyon filmlerinin yönetilmesi Aktörler, Antonio Banderas'ı (Desperado / The Expendables 3) canlandıran ve "Bir alışveriş merkezindeki Kalıp Serti" olarak özetlenebilen ve oradan ayrılan bir film olan Güvenlik'le devam ediyor. Bununla birlikte, bütün 'Ölmek Zor bir ...' olayı çok uzun zaman önce yapıldı ve bugünlerde Die Hard franchise bile, hoşa giden günlük karakterlerin o yarım günleri gibi kötü adamları durdurmak için olağanüstü önlemler aldığını iddia edemez , Neden erkekler erkekler ve kahramanlar doğru olanı yaptıklarında, geç 80'lerin / erken 90'ların aksiyon filmlerinin zihniyetine tekrar girmeyelim.

Banderas, özel kuvvetler eski kaptanı Eddie Deacon'ı canlandırıyor ve zamanında harekete geçmiş ve bir yıl istihdam ihtimali olmayan sivil hayatı yaşıyor. Kaptan olduğu için çok sayıda manuel işgücü işlerinden geçti ancak Eddie'nin başka bir devlette yaşayan bir karısı ve kızı var ve onları görmek ve görmek için para yok bu nedenle herhangi bir işe girmeye istekli olduğu ve unuttuğu gibi 'Akıl değerlendirmelerine girdiğini söyleyen kutuyu işaretlemek için sempatik istihdam görevlisi ona şehir dışı alışveriş merkezinde bir gece güvenlik görevlisi olarak asgari ücret işinde kaldı. Bununla birlikte, meslektaşlarıyla buluştuktan sonra ve korkunç bir genç kızın kapıdan vurduktan sonra kendisini Charlie (Ben Kingsley - Sexy Beast) olarak adlandırdığı bir erkeğe verdikten sonra, "kızı" nın serbest bırakılmasını talep ederek Eddie'nin yaşlı Içgüdüleri ve kaç güvenlik görevlisi dışarıda görünen, herhangi bir maliyetle girmek için çaresiz, askeri ordusuna karşı kız ve alışveriş merkezi korumak zorunda kaldım ortaya çıkması için bir mücadele.

Çok Efsane heyecanlı olan Jawbone izle 2017 imdb puanı tavan yapmış film jawbone 720p izle, jawbone film cehennemi ve jawbone filmini izle hakkında detaylar sunulmaktadır.


 • Yorumlar
 • Detaylar
 • Özet & Detaylar

  Bu 2017 filminde AMAZING Director Alain Desrochers, "Dead Eyes" karakteri olarak Cung Le'i atıyor! Eserin tamamı ve film afişi henüz yayınlanmamış olmasına rağmen, hayranlar zaten bu yaklaşmakta olan film hakkında konuşuyorlar. Antonio Banderas, Ben Kingsley ve Liam McIntyre gibi son derece yetenekli isimlerden oluşan bir oyuncu kadrosu ile hayranların en sevdiği oyun olmaya devam ediyor. Bu proje, 15 milyon dolarlık bütçeyle Bulgaristan'da çekildi. Bu film için henüz fazla bilgi yok, bilindiği gibi Cung, Ben Kingsley'in karakterine yardımcı olan bir badass oynuyor olacak.
   
  * Güncelleme * Arsa, römork ve film posterinin küçük bir kısmı artık mevcut. Yayınlanma tarihi 3 Temmuz 2017'de İngiltere'de Arrow Films ile belirlendi. "Bir güvenlik görevlisi, bir çete tarafından bir deneme şahidi olarak katıldığı için hedeflenen bir kadını koruyor. TSSB tarafından eklenmiş bir savaş muhabiri tarafından yönetilen bir kırsal alışveriş merkezi güvenlik görevlisi ekibi, genç bir kızın yakalanıp öldürülmesini önlemek için hayatlarını tehlikeye atıyor. Ölümcül bir bisikletçi çetesi ve onların sosyopat liderleri tarafından. "

  Yorumlar (9)