Özgürlüğün Elli Tonu 2018 Full Sansürsüz izle
7.0
Sizin Oyunuz:
Oylama: 7.0 /10 (1)
7.0 IMDB Puanı4 Yorum12,550 Görüntülenme

Özgürlüğün Elli Tonu 2018 Full Sansürsüz izle

Yönetmen:

Oyuncular:

Fifty Shades Freed izle Fifty Shades Freed tr dublaj izle : 100 daha fazla tonda hazır olun: Universal Pictures, iki büyük ekran neticesinin çıkış tarihlerini "Gri Elli Gölgeler" e sabitledi.
"Elli Gölge Koyu" 10 Şubat 2017'deki tiyatroları canlandıracak ve "Elli Gölgeli Salı" daha 9 Şubat 2018'de dönecek ve stüdyo şefi Donna Langley, Las Vegas'taki SinemaCon tiyatro sahipleri toplantısında açıkladı. Selefi gibi, bu iki film de Sevgililer Günü çevresinde olacak.
Duyuru, "Elli Tonları" nın yazar E.L'nin kocası olan Niall Leonard'ın haberlerinden bir gün sonra geldi. James, şu an yönetmen sahibi olmayan ilk filmin senaryosunu yazıyor.
"Fifty Shades" filminde yapımcı olarak çalışan James, "Gray" yönetmeni Sam Taylor-Johnson ile ünlü çatışmalara rağmen uyarlamalar üzerinde büyük miktarda yaratıcı kontrole sahip. Ne Taylor-Johnson, ne de senarist Kelly Marcel, devamı için geri döndü.
James'in "Elli Tonları" kitabının ikinci ve üçüncü taksitlerine dayanarak, "Darker" ve "Free", kinky milyarderi Christian Grey (Jamie Dornan) ile utangaç üniversite öğrencisi Anastasia Steele (Dakota Johnson) arasındaki erotik entrikanın öyküsünü sürdürecek ).

Çok Efsane heyecanlı olan The Predator - Yırtıcı 2018 izle imdb puanı tavan yapmış film Yırtıcı 2018 1080p türkçe dublaj izle, Yırtıcı 2018 hdfilmcehennemi izle ve Yırtıcı 2018 izle hakkında detaylar sunulmaktadır.


  • Yorumlar
  • Detaylar
  • Yorumlar (4)