Örümcek Adam Eve Dönüş izle Full
8.7
Sizin Oyunuz:
Oylama: 8.7 /10 (12)
8.3 IMDB Puanı6 Yorum4,352 Görüntülenme

Örümcek Adam Eve Dönüş izle Full

Ebeveynlerin Spider-Man'ı bilmeleri gerekir: Homecoming, Marvel'ın en kalıcı popüler karakterlerinden birinde eğlenmek ve araya girmek için eğlencelidir. Gerçek bir gençle (Tom Holland) web slinging yüksek öğrenim görevlisi Peter Parker'ın oynadığı ruh, orijinal çizgi romanlarla çok uyumludur. Tehlike ve eylem şiddeti sıkıntısı çekilmezken diğer Marvel filmlerinin çoğunda olduğu kadar acımasız veya geniş ölçekli değildir. Ölüm çok az (destekleyici bir karakter parçalanır) ve hatta bir feribot gemisinin yarıya bölünmesi, panik ve kargaşa yaratması gibi diziler çok korkunç değildir. Spidey basiretlendiği molozda gömülü olan ve yüksekten düştüğü ana dezavantajı kavga ediyor ve bazı patlamalar ve ateşli çarpmalar var (bir plaj boyunca uzanan bir uçak dahil). Beklediğinizden biraz daha tuzlu bir dil var ("s - t", "piç", "dumba--" ve daha fazlası dahil) fakat sabit değil. Teens flört ve yetişkinler öpücük ve birkaç düşündüren yorumlar yapın. Pornaya bir jokey referansı var ve Peter birkaç kez gömleksiz gösteriliyor. Bir ev partisi sahnesinde kırmızı bardak tutan gençler gösterilir (içeriği belirtilmemiş). Örümcek Adam ile her zaman olduğu gibi, güç ve sorumluluk hakkında mesajlar vardır, kendiniz içinde güç bulma, cesur olma ve azim vardır. Ve oyuncu kadrosu etkileyici, gerçekçi olarak çeşitlidir; Peter'ın arkadaşları, sınıf arkadaşları ve öğretmenleri çok çeşitli ırk ve vücut türünü temsil eder.

Çok Efsane heyecanlı olan Jawbone izle 2017 imdb puanı tavan yapmış film jawbone 720p izle, jawbone film cehennemi ve jawbone filmini izle hakkında detaylar sunulmaktadır.


  • Yorumlar
  • Detaylar
  • Özet & Detaylar

    Genç bir Peter Parker (Tom Holland), yeni keşfedilen kimliğini web sürünen süper kahraman olarak görmeye başlar. Avengers'le olan tecrübelerinden ötürü Peter, yeni danışmanı Tony Stark'ın (Robert Downey, Jr.) dikkatli gözetiminde May Teyze (Marisa Tomei) ile birlikte yaşadığı eve döndü. Peter, kendini yalnızca dostça komşuluk Spider-Man'den daha fazla göstermek için düşüncelerinden rahatsız olan normal günlük rutine geri dönmeye çalışır; ancak akbaba (Michael Keaton) yeni bir kötü adam olarak ortaya çıktığında, Peter'ın en önemli tutkusu olan her şey Tehdit altında olmak

    Yorumlar (6)