Örümcek Adam Eve Dönüş izle Full
8.5
Sizin Oyunuz:
Oylama: 8.5 /10 (11)
8.3 IMDB Puanı5 Yorum860 Görüntülenme

Örümcek Adam Eve Dönüş izle Full

Ebeveynlerin Spider-Man'ı bilmeleri gerekir: Homecoming, Marvel'ın en kalıcı popüler karakterlerinden birinde eğlenmek ve araya girmek için eğlencelidir. Gerçek bir gençle (Tom Holland) web slinging yüksek öğrenim görevlisi Peter Parker'ın oynadığı ruh, orijinal çizgi romanlarla çok uyumludur. Tehlike ve eylem şiddeti sıkıntısı çekilmezken diğer Marvel filmlerinin çoğunda olduğu kadar acımasız veya geniş ölçekli değildir. Ölüm çok az (destekleyici bir karakter parçalanır) ve hatta bir feribot gemisinin yarıya bölünmesi, panik ve kargaşa yaratması gibi diziler çok korkunç değildir. Spidey basiretlendiği molozda gömülü olan ve yüksekten düştüğü ana dezavantajı kavga ediyor ve bazı patlamalar ve ateşli çarpmalar var (bir plaj boyunca uzanan bir uçak dahil). Beklediğinizden biraz daha tuzlu bir dil var ("s - t", "piç", "dumba--" ve daha fazlası dahil) fakat sabit değil. Teens flört ve yetişkinler öpücük ve birkaç düşündüren yorumlar yapın. Pornaya bir jokey referansı var ve Peter birkaç kez gömleksiz gösteriliyor. Bir ev partisi sahnesinde kırmızı bardak tutan gençler gösterilir (içeriği belirtilmemiş). Örümcek Adam ile her zaman olduğu gibi, güç ve sorumluluk hakkında mesajlar vardır, kendiniz içinde güç bulma, cesur olma ve azim vardır. Ve oyuncu kadrosu etkileyici, gerçekçi olarak çeşitlidir; Peter'ın arkadaşları, sınıf arkadaşları ve öğretmenleri çok çeşitli ırk ve vücut türünü temsil eder.

Çok Efsane heyecanlı olan The Exception - İstisna izle imdb puanı tavan yapmış film The Exception 720p izle, The Exception filmini izle ve The Exception full izle hakkında detaylar sunulmaktadır.

  • Yorumlar
  • Detaylar
  • Özet & Detaylar

    Genç bir Peter Parker (Tom Holland), yeni keşfedilen kimliğini web sürünen süper kahraman olarak görmeye başlar. Avengers'le olan tecrübelerinden ötürü Peter, yeni danışmanı Tony Stark'ın (Robert Downey, Jr.) dikkatli gözetiminde May Teyze (Marisa Tomei) ile birlikte yaşadığı eve döndü. Peter, kendini yalnızca dostça komşuluk Spider-Man'den daha fazla göstermek için düşüncelerinden rahatsız olan normal günlük rutine geri dönmeye çalışır; ancak akbaba (Michael Keaton) yeni bir kötü adam olarak ortaya çıktığında, Peter'ın en önemli tutkusu olan her şey Tehdit altında olmak

    Yorumlar (5)

    Film Keyfini HD Film Cehennem Sitesi Çıkarın Gelişen teknoloji ile birlikte alışkanlıklarımız da aynı hızda değişmektedir. Eskiden CD’lerden filmleri izlerken, günümüzde internet üzerinden film keyfini yaşamaktayız. Son çıkan yerli ve yabancı filmleri artık web sitesi üzerinden izliyorsunuz. Film izlerken kaliteli görselliğe önem veriyor ve ses kalitesinin önemine dikkat ediyorsanız, bu konuda güvenilir sitelerden biri olan HD film cehennemi sitemizden dilediğiniz filmi bulabilir ve kaliteli bir şekilde izleyebilirsiniz. Evinizde Sinema Keyfini Web Sitemizden Yaşayın Sizde evinizde sevdiklerinizle birlikte sinema keyfini yaşamak isterseniz, internet üzerinden sunmuş olduğumuz filmler ile bunu yaşayabilirsiniz. Evde sinema keyfi yaşamanız için yerli ve yabancı binlerce filmi sitemizde kolayca bulabilirsiniz. İster güncel filmleri, isterseniz de eski filmleri kategorilerden bulabilir ve hemen izlemeye başlayabilirsiniz. HD film cehennemi sitemizde Türkçe dublaj ve alt yazılı filmleri bulabileceğiniz gibi yerli filmleri de bulabilirsiniz. İnternetin Olduğu Her Yerde Film İzleyebilirsiniz Arkadaşlarınızla birlikte evinizde keyifli vakit geçirmek istediğinizde ya da zaman geçirmek için film izlemek istediğinizde HD film cehennemi sitemizi tercih ederek keyifli vakit geçirebilirsiniz. Birbirinden farklı ve güzel filmleri sizde ücretsiz olarak izleyebilirsiniz. İnternetinizin oldu her yerde sitemize girerek keyifle film izleyebilirsiniz.