Maze Runner 3 Full Türkçe Dublaj 2018 izle
10
Sizin Oyunuz:
Oylama: 10 /10 (2)
7.1 IMDB Puanı27 Yorum7,322 Görüntülenme

Maze Runner 3 Full Türkçe Dublaj 2018 izle

Maze Runner: The Death Cure izle : Gösteri bize sadece WCKD'deki çeşitli koridorları göstermeye devam ettiğinden beri görülecek pek bir şey yok, her biri bu koridorlarda neler olduğunu bize söyleyemediklerini belirtti. Ancak video, Minho'nun (Ki Hong Lee) tutsak tutulduğu yer olduğunu ortaya koyuyor. Teresa'yı (Kaya Scodelario), geri kalan grubuna ihanet ettikten sonra yerini WCKD'ye bırakarak, bunun Flare adlı salgının tedavisini bulmanın tek yol olduğuna inandığımız yerlerde de bulunuyor.

Labirent Runner'ın sonunda: Scorch Trials, Thomas (Dylan O'Brien) Minho'yu kurtarmak için WCKD'ye savaşa hazırlanıyor, Dr. Ava Paige'i (Patricia Clarkson) öldürmeye hazırlanıyordu ve isyancı grup The Right Arm'ı getiriyordu ve Diğer Glad üyelerinin geri kalanı onunla birlikte. Muhtemelen WCKD koridorlarında ve laboratuarlarda gerçekleşen bir dizi eylem dizisi var, bu yüzden videoda bize pek fazla bilgi veremiyorlar, ancak serin setleri göstermekle kalmayıp aynı zamanda sağlam bir araç da sunacak Onları WCKD'ye götür.

Merak edenler için, bu featurette'deki en azından bazı çekimler Mart ayında tekrar üretim yapıldığı zaman ortaya çıkıyor. Bunu biliyoruz çünkü bir atışta 5 Mart 2017 tarihli bir klavlana yer aldı.

Çok Efsane heyecanlı olan 2:22 izle Türkçe Altyazılı imdb puanı tavan yapmış film 2:22 720p izle, 2:22 film cehennemi ve 2:22 filmini izle hakkında detaylar sunulmaktadır.


  • Yorumlar
  • Detaylar
  • Yorumlar (27)