Kızıl Serçe izle
5.0
Sizin Oyunuz:
Oylama: 5.0 /10 (2)
6.6 IMDB Puanı1 Yorum13,546 Görüntülenme

Kızıl Serçe izle

(2018)

Yönetmen:

Francis Lawrence

Oyuncular:

Jennifer Lawrence, Mary-Louise Parker, Joel Edgerton
Kızıl Serçe Filmini izle Kızıl Serçe Türkçe Dublaj olarak izleyin Kızıl Serçe full hd izle Kızıl Serçe tr alt yazılı izle Kızıl Serçe tek parça full izle Kızıl Serçe 2018 izle Kızıl Serçe izle
Aktris, kariyerinin trajik bir olaydan sonra biten sakat bir balerin olan Dominika Egorova'yı canlandırıyor. Dönmek için başka bir yere gitmeden, Sparrow School'a katıldı ve kendilerini nasıl silahlandıracaklarını öğreterek, esnek insan yığını katiller haline getiren bir organizasyon haline geldi. Doğal olarak, Dominika saflarında yükselir, tüm zamanların en tehlikeli Sparrowu olur - römorkun sesine göre Joel Edgerton, kimin yaptığı bir Amerikan C.I.A. Dominika'nın güvenini kazanmaya çalışan ajanı.
"Genç subaylar, baştan çıkarmak ve manipüle etmek, bedenlerini kullanmak, her şeyi kullanmak için eğitilmişlerdi - öyleyse öyle." Ve römork gerçekten baştan çıkarıcı şey üzerine vurgu yapıyor ve Dominika'nın topuklu ayaklarında yere düşen güçsüz erkeklerle oynuyor olduğunu gösteriyor.
Bir merakla giyinmiş Dominika sessizce bir yatağa oturarak açılmaya başlıyor ve uğursuz bir şey gelmesini bekliyor. Sahne hızla onun kahramanlık imza attı, o Bay ve Bayan Smith-esque an gizlice o ortak bir eskort olduğunu düşündüm bir müşteri öldürür. Burada ve başka yerlerde, Red Sparrow Angelina Jolie'nin dünyayı temelde Tuzdan kurtarmaya ölüp başlamadan önce erken aughts'ta yapacağı bir film gibi görünür; ancak daha fazla peruk ya da daha az pulpy, daha fazla Rus versiyonu var. Atomik Blonde, bu yılın başında çıkan Charlize Theron aracı.
Her iki durumda da, franchise potansiyeline sahip olabilecek bir kadın filmi olan, Hollywood'da yeteri kadar kazanamadığımız bir aksiyon filmine benziyor. Ve Lawrence daha önce Katniss gibi değil, aynı zamanda en son X-Men filmlerinde de bu alanda ustalığı kanıtladı. Red Sparrow, 2 Mart 2018'de tiyatrolara çıkacak.

Çok Efsane heyecanlı olan The Predator - Yırtıcı 2018 izle imdb puanı tavan yapmış film Yırtıcı 2018 1080p türkçe dublaj izle, Yırtıcı 2018 hdfilmcehennemi izle ve Yırtıcı 2018 izle hakkında detaylar sunulmaktadır.


  • Yorumlar
  • Detaylar
  •