Hızlı ve Öfkeli 7 / Furious Seven Türkçe Dublaj HD izle
Sizin Oyunuz:
Haydi, ilk sen oyla!
7.2 IMDB Puanı2,079 Görüntülenme

Hızlı ve Öfkeli 7 / Furious Seven Türkçe Dublaj HD izle

Kesinlikle çoğunlukla bu eylem film zevk için.
Bu tam olarak sevdiğim bir eylem türüdür. Aşırı aksiyon. "gerçekçi" olmaya çalışmayan eylem. Üst üste hareket. (ve ben gerçekten aşırı eylem kabul edemez insanlar nefret, hepsi gibi: "Evet, doğru, bu kadar gerçekçi değil"! Aptal insanlar.
İşte sevmiyorum. Vin Diesel ile ufak bir sorunum olduğunu söylemeliyim. Yani, o iyi, sadece, Dwayne Johnson ve Jason Statham ile karşılaştırıldığında, o sadece, o sadece, o, o sadece, o bir nevi karşılaştırıldığında solgun. Onun karakteri de biraz sinir bozucu. Ailesiyle. Anladık, aileye gidiyorsun, önemli olan tek şey ailedir, senin küçük çeten ailedir. Aile. Aile. Ve hortumun içinde konuştuğuna göre dostum havalı değil. Bazen ne dediğini zar zor yapabilirsin.
Film aynı zamanda onu tamamen satın dont süper güçlü olarak tasvir etmeye çalışır. Büyük bir adam, ama o kadar da değil. Görünüşe göre kendisinden daha büyük olduğunu düşünüyor. Kaya olan canavara kıyasla, Petes uğruna sıska bir dal gibi görünüyor. Ve o, Vin Diesel, arabaları kaldırıp insanları birkaç yarda fırlatıyor, ben sadece bunu satın almam.
Ayrıca hoşuma gitmeyen başka şeyler de var. Çılgın bir teknolojiye sahip bir bilgisayar çipi var. Bu şeyler bilim/Fi kadar düz oldu. Bugün ayarlanmış aksiyon filmlerine Sci/Fi-stuff Mix nefret ediyorum. Arsa bazı sorunlar var, ama çok fazla bakım seçmeyin.
Tamam, bunu yoldan çıkardım. Bu filmler mükemmel çekim, heyecan verici, üst eylem üzerinde. Birkaç büyük, uzun aksiyon sahneleri, ve ben neredeyse hepsini çok sevdim. Ve bu bir aksiyon filmi ilk ve en önemlisi, ben negatif şeyler tüm bu kadar saymak izin vermeyeceğim. Çok eğlendim.
Bir çift ' atlama-in--araba-in-yavaş-hareket, Büyük ihtimalle üst üste oldukları için. Bu şeylere bayılıyorum. Ben kim hiç bir şey bu kadar yukarı-üst ve biraz etkilendim almak geldi düşünüyorum. Güzel iş!
Jason 'ın bu işe Statham iyi düşünüyorum. Tüm öfkeli takımdan daha havalı.
Ve şu Nathalie Emmanuel, kutsal benzin dumanı muhteşem. Ve Dothraki de dahil olmak üzere, on dokuz dil konuşuyor, ne bir yakalama!
Ve tabii ki, hepimiz Paul Walker 'ın artık bizimle olmadığını biliyoruz ve her defasında ekranda olduğunu hatırlatmış olursunuz. O sonunda küçük bir montaj alır, çok iyi yapılır-gerçekten üzücü, dostum. Çok üzücü.

Çok Efsane heyecanlı olan Yırtıcı 2018 izle Full Film imdb puanı tavan yapmış film Yırtıcı 2018 1080p türkçe dublaj izle, Yırtıcı 2018 hdfilmcehennemi ve Yırtıcı 2018 hdfilmcehennemi izle hakkında detaylar sunulmaktadır.


  • Yorumlar
  • Detaylar
  • Henüz hiç yorum yapılmamış.
    İlk yorumu yapan sen olmak istemez misin?