Elveda Hindistan izle
Sizin Oyunuz:
Haydi, ilk sen oyla!
6.6 IMDB Puanı999 Görüntülenme

Elveda Hindistan izle

()
Gurinder Chadha'nın sıradışı, 2010 doğaüstü komedi filmi "It's a Wonderful Hayat Sonrası" konusundaki ufak tefek incelememizi takiben, birkaç İngiliz Asyalı görüntüleyenler bana filmin çok daha komik olduğunu ve izin verdiğimden daha fazla etkilendiğini söylemek için iletişim kurdular, ancak spesifik kültürel bilgiye (sahip olmadığım) ihtiyaç duyduklarını söylediler. tamamen takdir edilmelidir. Tam tersi Viceroy'un Evi, Chadha'nın bölünme travmaları hakkında 1947'deki çağdaş olayları dramatikleştirmeye çalışan, Hindistan'ın bağımsızlığından veya Hindistan'ın bağımsızlığından haberdar olmayanlar da dahil olmak üzere mümkün olan en geniş kitleyi dramatize etmeye çalıştığı canlı ve çok kişisel tiyatroları için de geçerlidir Pakistan.

Kynics, ortaya çıkan tiyatronun galeri ile oynadığı şikayetinde bulunabilir; çünkü karmaşık siyaseti geniş-çekilmiş karakterleri ve Gosford Park tarzı miras çekiciliği ile kişiselleştirir. Yine de çok gelişmemiş Romeo ve Juliet romantizminin birden çok öyküsünün kalbinde olmasına rağmen, kendimi Chadha'nın sıcak uyarısıyla ve bazen fırtınalı çekiciliğiyle eğlendirilen geçmişi-astar hikayesinin erişilebilirliğinden etkilenen, yakışıklı dönem dramasıyla daha da kavradı buldum ve melodramatik imgelemleri ile hareket etmiştir; bu, insanların hayal edebileceği daha köklü olduğu ortaya çıkmaktadır.

Çok Efsane heyecanlı olan Rampage 2018 izle imdb puanı tavan yapmış film Rampage 1080p türkçe dublaj izle, Rampage hdfilmcehennemi izle ve Rampage türkçe alt yazılı izle hakkında detaylar sunulmaktadır.


  • Yorumlar
  • Detaylar
  • Henüz hiç yorum yapılmamış.
    İlk yorumu yapan sen olmak istemez misin?