Aç Gezenler 2017 izle
1.0
Sizin Oyunuz:
Oylama: 1.0 /10 (1)
7.1 IMDB Puanı 1,034 Görüntülenme

Aç Gezenler 2017 izle

Les Affamés, ayrıca İngilizce olarak açgözlü olarak bilinen, bir Fransız-Kanadalı hayatta kalma korku film. O güçlü karakterler ve onların yerine her zamanki klişeler yaşamak için duruluyor çünkü öne çıkmak için yönetir. Nitekim olarak, dönem Zombie bu filmde bir kez kullanılmaz.

Film aslında birkaç hafta sonra insanlar et-şölen yaratıklar dönüştü başladı. Film nasıl ya da bu sadece yapay bu film streç tür klişeler önlemek için ne olduğunu açıklamak için çalışır asla. Film ayrıca nasıl Zombie Apocalypse sonu olabilir ve şaşırtıcı bir Deus ex machina ile gelmez açıklamak için önler. Bu filmin sakin, gerçekçi ve ciddi Vibe sığar. Film yaklaşık yarım düzine karakter ve başlangıç bitirmek için hayatta kalma için mücadele odaklanır. Bu filmin çekirdeği bana biraz M. nght Shyamalan olduğunu hatırlatıyor. Les Affamés eleştirel alkışlanan bu filmin çok olumsuz eleştiriler var biliyorum bana herhangi bir anlam ifade etmez. Çünkü onlar ciddiye kitleleri almak ve doğaüstü fenomenler için sığ açıklamalar sunmuyoruz her iki film gibi gerçekten.

Çok Efsane heyecanlı olan Ruhlar Bölgesi 4 izle imdb puanı tavan yapmış film Ruhlar Bölgesi 4 1080p türkçe dublaj izle, Ruhlar Bölgesi 4 hdfilmcehennemi ve Ruhlar Bölgesi 4 hdfilmcehennemi izle hakkında detaylar sunulmaktadır.


 • Yorumlar
 • Detaylar
 • Detaylar

  Diğer Adları:

  Les affamés

  Yayın Tarihi:

  7 Eylül 2017 (Kanada)

  Senaryo:

  Robin Aubert

  Yapım Şirketi:

  La Maison de Prod, Christal Films Distribution, Téléfilm Canada

  Bütçe:

  50.000$

  Yorum yazabilmek için üye girişi yapmalısınız.
  Zaten üye misin? Giriş Yap